Inwestycja

Osiedle Drozdowa to nowoczesne i kameralne osiedle mieszkań w zabudowie bliźniaczej, oferujące luksusowe i energooszczędne apartamenty z własną elektrownią fotowoltaiczną. Jednopiętrowa zabudowa, wysoki standard i staranne zaprojektowanie sprawiają, że jest to jedna z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych na obrzeżach Szczecina

Każdy lokal oferuje garaż w bryle budynku z bezpośrednim przejściem do mieszkania i dodatkowe miejsce postojowe na posesji lub dwa miejsca postojowe na posesji (dla apartamentów położonych na piętrze).

Do każdego mieszkania przynależy ogród o powierzchni od 60 do 240 metrów kwadratowych, pozwalający mieszkańcom cieszyć się własną przestrzenią i swobodą na wolnym powietrzu zaledwie kilkanaście minut od centrum miasta. 

Każde mieszkanie posiada własną elektrownię fotowoltaiczną. Bądź ekologiczny! Zamieszkaj na Drozdowej i uwolnij się od rachunków za prąd!

Rozpoczęcie budowy planujemy na III kwartał 2020. Oddanie mieszkań do użytku będzie następowało stopniowo w II kwartale 2022 r.

Lokalizacja

Osiedle Drozdowa to nowe osiedle położone na spokojnym Krzekowie, przy ul. Drozdowej. Inwestycja oferuje idealne miejsce dla miłośników kameralnego stylu życia w niedalekiej odległości od centrum miasta, zapewniając utrzymanie równowagi pomiędzy spokojnym i rodzinnym życiem podmiejskim, a energią życia zawodowego w centrum miasta.

Osiedle jest doskonale skomunikowane. Korzystna lokalizacja pozwala na dotarcie do centrum miasta w przeciągu kilku minut. Dodatkowo, rozwiązania komunikacji miejskiej znajdują się w odległości kilkuset metrów od osiedla.

Osiedle Drozdowa to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, które chcą się cieszyć spokojem okolicy, ale których praca wiąże się z codziennymi dojazdami do pracy. To także świetna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, pozwalająca zaoszczędzić możliwie wiele z cennego czasu poświęcanego na dojazd do pracy i centrum miasta.

Okolica

Osiedle Drozdowa to doskonała lokalizacja, w pobliżu komunikacji publicznej i kluczowych usług. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się we odległości 450 m, a pętla tramwajowa Krzekowo w odległości 850 m. Łatwo dostępne są również najbliższe sklepy i apteka (Lidl 500 m, Czerwona Torebka i apteka 750 m).

Na pobliskim Osiedlu Zawadzkiego zlokalizowane są najważniejsze usługi publiczne, w tym przedszkole (900 m), szkoła podstawowa (1600 m) i przychodnia (1200 m).

Autobus ul. Modra

500 m.

Autobus ul. Szeroka

450 m.

Pętla tramwajowa Krzekowo

850 m.

Lidl

500 m.

Czerwona Torebka

750 m.

Apteka

750 m.

Przedszkole

900 m.

Szkoła

1600 m.

Przychodnia rodzinna

1200 m.

Wyjątkowa lokalizacja oraz zróżnicowana liczba pokoi i powierzchni mieszkań zapewniają, że Osiedle Drozdowa to doskonałe rozwiązanie pośrednie pomiędzy zakupem mieszkania w zatłoczonym centrum, a nabyciem samodzielnego domu poza miastem.

Ułożenie i układ mieszkań pozwalają zachować właścicielom prywatność i komfort.

Wyjątkowa lokalizacja oraz zróżnicowana liczba pokoi i powierzchni mieszkań zapewniają, że Osiedle Drozdowa to doskonałe rozwiązanie pośrednie pomiędzy zakupem mieszkania w zatłoczonym centrum, a nabyciem samodzielnego domu poza miastem.

Oferujemy kompleksowe wsparcie przy aranżacji i wyposażaniu wnętrz.

Wizualizacja salon_A(1) 3
Wizualizacja salon_A(1) 1
Wizualizacja salon_A(1) 2

Zapoznaj się ze szczegółami