Zakup mieszkania to spełnienie marzeń!

Niezależnie od tego, czy zakup mieszkania, apartamentu lub lokalu realizujesz na własne potrzeby, czy w celach biznesowych zapewne będzie to miłe i zarazem trudne przedsięwzięcie. Wspólnie z naszym parterami, firmami LafHome i ŚLIWOCKI Home, stworzyliśmy kompleksową ofertę Wykończenia Pod Klucz.

Jeżeli poszukujesz pomocy w wykończeniu mieszkania, apartamentu czy lokalu i nie masz czasu na odwiedzanie wszystkich sklepów, a projekt wnętrza wolałbyś powierzyć profesjonalistom, to dobrze trafiłeś. Wykańczamy wnętrza „pod klucz” – projektujemy, urządzamy i wyposażamy. Wszystko to w umówionym terminie, budżecie i z dbałością o najwyższą jakość.

Współpraca z doświadczonymi firmami z branży budowlanej i meblarskiej sprawia, że całość realizacji przebiega sprawnie i bezproblemowo. Zamiast samodzielnie zajmować się każdym szczegółem związanym z urządzaniem własnego mieszkania, apartamentu czy biura polecamy skorzystanie z kompleksowych usług. Twoje wnętrze w naszych rękach do doskonałe rozwiązanie.

Pod-klucz-BG6

Co oferujemy?

Wsparcie techniczno – projektowe

Nadzór menedżerski

Oszczędność czasu

Poczucie komfortu

2 letnią gwarancję

Profesjonalne wykonawstwo