Osiedle Drozdowa – Twoje miejsce na mapie Szczecina.

Osiedle Drozdowa to nowoczesne i przytulne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, oferujące luksusowe i ergonomicznie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 79 do 108 metrów kwadratowych. Jednopiętrowa zabudowa, wysoki standard i staranne zaprojektowane sprawiają, że jest to jedna z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych na obrzeżach Szczecina.

Osiedle położone jest w cichej i spokojnej dzielnicy Krzekowo, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Lokalizacja zapewnia utrzymanie równowagi pomiędzy spokojnym i rodzinnym życiem podmiejskim, a energią życia zawodowego w centrum miasta. Osiedle jest też doskonale skomunikowane, a dotarcie do centrum miasta to kwestia dziesięciu minut.

Każdy lokal oferuje garaż w bryle budynku z bezpośrednim przejściem do mieszkania i dodatkowe miejsce postojowe na posesji lub dwa miejsca postojowe na posesji (dla apartamentów położonych na piętrze).

Do każdego mieszkania przynależy ogród o powierzchni od 60 do 240 metrów kwadratowych, pozwalający mieszkańcom cieszyć się własną przestrzenią i swobodą na wolnym powietrzu zaledwie kilkanaście minut od centrum miasta. 

Każde mieszkanie posiada własną elektrownię fotowoltaiczną. Bądź ekologiczny! Zamieszkaj na Drozdowej i uwolnij się od rachunków za prąd!

Rozpoczęcie budowy Osiedla planujemy na III kwartał 2020. Oddanie mieszkań do użytku będzie następowało stopniowo od III kwartału 2010 r. do połowy 2022 r.

Sprzedaż mieszkań rozpoczynamy w II kwartale 2020 r.